Cypr to wyjątkowa wyspa – idealna na wakacje o każdej porze roku i dla każdego. Rodzinne wczasy? Romantyczny wypad we dwoje? Błogi relaks? A może atrakcje dla aktywnych? Na Cyprze znajdziecie to wszystko i więcej!

Jak spędzić urlop na Cyprze?

Wiosna oraz jesień to znakomite pory roku dla tych, którzy lubią intensywnie spędzać czas – zwiedzając, spacerując, podróżując itd. Lato z kolei, czyli tzw. sezon wysoki, będzie idealne dla pragnących relaksu na plaży.

Zobacz, co oferuje Wyspa Miłości!

Cypr to cudowne plaże – długie, szerokie i piaszczyste – krystalicznie czyta woda w morzu, mocno grzejące słońce, góry obiecujące wycieczki, tętniące życiem do późnych godzin nocnych kurorty, a do tego malownicze krajobrazy i wspaniała kuchnia! Nic dziwnego, że cieszy się takim powodzeniem wśród turystów.

Jeśli wybierasz się na urlop na Cypr, możesz go różnie spędzić – na przykład udać się szlakiem klasztorów i kościołów, podziwiać antyczne zabytki, zwiedzać liczne miasta i wypoczywać w popularnych kurortach, wybrać się na wycieczkę śladami bogini Afrodyty, wyruszyć na górską wyprawę, nurkować i podziwiać świat ukryty pod wodą, a wreszcie ujrzeć na własne oczy najpiękniejsze plaże znane z plakatów i fotografii dostępnych w biurach podróży i na portalach turystycznych. Pomysłów na cypryjskie wakacje bowiem nie brakuje!
(KK)